Usługi Simona

Ze względu na wysokie zapotrzebowanie prosimy o zrozumienie, że na bezpośrednią odpowiedź od Simona trzeba trochę poczekać, dziękujemy za cierpliwość…

Simon jest w stanie zaoferować kilka usług, tylko kilku ludzi na Ziemi jest w stanie to zrobić.

Odczyty duszy

Czytanie duszy pozwala Simonowi połączyć się z duszą klienta i na zdeterminowanie gwiezdnej rodziny osoby. Często to wiedzie to szerszej dyskusji odnośnie klienta, jego sytuacji w której się znajduje i najlepszego rozwiązania jakie klient może podjąć. Simon jest w stanie również widzieć aurę albo pole energetyczne człowieka, usuwać programy kontrolne umysłu i pozbywa się demonów lub poltergeistów. Generalna konsultacja pozwala klientowi omawiać każdy temat który zechcą i mogą zadawać pożądane pytania.

Usługi Simona są płatne i kosztują 100 funtów za 60 minut poprzez skype.

Wielu ludzi cierpi traumę w życiu, może to być jednorazowa sytuacja lub seria wydarzeń. Simon rozumie głęboką i skomplikowaną naturę tego i w jaki sposób to niesamowicie wpływa na życie człowieka. Simon z sukcesem wyleczył / deprogramował wielu ludzi z różnych pozycji społecznych, nawet elit. W wielu przypadkach klient może odczuwać formę kontroli umysłu lub mieć alternatywne osobowości. Simon jest w stanie zintegrować i pomóc takiej osobie. Jeśli masz wątpliwości proszę pytać w swojej grupie Connectin Consciousness o pomoc.

Wielu klientów ma kłopoty z istotami ciemnych energii, takimi jak dżiny czy ludzie cienia. W takich przypadkach jeśli klient życzy sobie być uwolnionym od tego Simon jest w stanie pomóc. Więcej informacji na szukaj stronie pod tytułem demoniczne opętania w menu u góry.

Ze względu na delikatność tych zabiegów, nagrywanie sesji musi być ustalone i za zgodą Simona. Pełna anonimowość jest zapewniona klientowi i żaden przypadek nie będzie omawiany z nikim bez zgody klienta.

Niestety w niektórych przypadkach klient musi zrozumieć, że jedna sesja nie będzie wystarczająca by usunąć szkody które istnieją. W tych skomplikowanych przypadkach Simon ocenia jak długo to może potrwać. Simon celuje aby doprowadzić klienta do 95% normy gdyż stu procentowa skuteczność jest niemożliwa. Z powodzeniem klienci są w stanie powrócić do pracy na pełny etat i zdolni do utrzymania życia w społeczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *