Simon Parkes

Simon Parkes to człowiek, który przez całe życie ma kontakt z istotami pozaziemskimi, ludźmi cienia, elementalami oraz UFO. Wchodzą w to między innymi istoty Mantis (lub Mantid – modliszka), Draconis Reptilian (gady), Feline (koty), niskie i wysokie szaraki (greys), istoty krystaliczne i inne stworzenia, które nie mogą być zidentyfikowane. Simon był wybranym politykiem i pełnił pełną kadencją służąc w biurze poselskim w Wielkiej Brytanii.

www.simonparkes.org

Biologiczna matka Simona pracowała dla Brytyjskich służb bezpieczeństwa, często nazywanych MI5 w latach 1965 – 1979. Jednakże podczas kiedy była ona pod kierownictwem Brytyjskich służb inteligencji, faktycznie pracowała łącznie dla NSA – Narodowej Agencji Ochrony w Ameryce. Jej pracą było pisanie dokumentów związanych z rozbitymi statkami kosmicznymi, które spadały dookoła Ziemi i zostały one wtedy odzyskane przez Amerykańskie siły specjalne.

Dziadek Simona był Brytyjskim dyplomatom, pracował dla zagranicznego ramienia Brytyjskiej inteligencji nazywanych MI6. W tym przypadku również, dziadek był powiązany z CIA – centralną agencją inteligencji w Ameryce. Podczas tego okresu został odznaczony orderem imperium Brytyjskiego jak również medalem Komandora Brytyjskiego imperium, jednakże odmówił pasowania na rycerza od Królowej. Dziadek Simona był również wybitnym Wolnomularzem oraz był wyznaczonym przez Brytanię dyplomatą dla Narodów Zjednoczonych w późnych latach 1950 i wczesnych 1960.

Simon wyszedł na światło publiki ze swoją historią w 2010 i od tego czasu, podróżuje po Wielkiej Brytanii jako mówca na konferencjach, z początku atakowany przez ustanowione media publiczne w koncertowej próbie obalenia jego wizerunku. Jednakże wydarzenie w 2013 było przełomowe, kiedy to Simon został zaproszony przez Brytyjskie Ministerstwo Obrony by dołączyć do małego grona osób, uczestniczących w zwiedzaniu sekretnego radaru przestrzeni kosmicznej w bazie wojskowej w Wielkiej Brytanii. To wydarzenie totalnie pogmatwało plany mediów publicznych i prowadziło do poważniejszego traktowania historii Simona przez nich.

Simon asystował rosnącej liczbie ludzi, którzy wywodzili się z rodzin Illuminatów i ich linii krwi i zdecydowali się upublicznić lub zerwać z przeszłością. Ludzie Ci cierpieli tortury, traume oraz wielu z nich było ofiarami programów wojskowych takich jak MILAB. Simon posiada ponad cielesne zdolności reintegracji programowanych osobowości, które niektórzy ludzie mogą mieć wszczepione do świadomości swojej istoty. Również usuwane są opętania przez demony lub Jinny a programy samobójcze są usuwane ze świadomości osób i ofiar programów kontroli umysłu.

Jako jaśniejszy punkt Simon również robi czytania duszy, gdzie w większości przypadków jest w stanie zidentyfikować u człowieka grupę rodziny gwiezdnej i pochodzenie gwiezdne duszy. Rozsądna opłata jest pobierana za te usługi – Simon oferuje skrajnie unikalne zdolności i kładzie najwyższy nacisk na prywatność i bezpieczeństwo. Simon pomagał już ludziom w wielu krajach z szerokiego środowiska, od studentów, po pracowników Rothschildów. Simon rozumie krytyczną naturę deprogramowania/leczenia/czytania duszy i wsparcia, którego potrzebuje klient.

Simon jest założycielem międzynarodowej organizacji wolontariuszy nazywanej Connectin Consciousnes (Łączenie Świadomości). Grupa skupia się na duchowej pomocy naszej planecie przez wspólne medytacje czy lokalną pomoc i organizację swoich członków w celu poprawy kondycji całej ludzkości.

Jeśli chciałbyś pomóc Simonowi kontynuować pracę którą wykonuje, proszę o wsparcie w formie darowizny pieniężnej wysłanej przez PayPal. Wszystkie darowizny są bardzo doceniane i traktowane jako darowizna.

4 myśli na “Simon Parkes”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *