Psychiczna ochrona

Na ostatniej globalnej medytacji (która była bardzo udana) wiele naszych grup zostało energetycznie zaatakowanych i dla jednej osoby skutkowało to kompletną głuchotą w jednym uchu, a druga osoba została zaatakowana przez rój komarów. Duża liczba ataków z którymi się ścieramy to psychiczna energia bazująca albo od naszych braci ludzi (negatywnych) albo od jednostek na planecie lub poza nią (negatywne istoty wyższe).

W zależności od typu twojej duszy i poziomu twojego rozwoju, formacja tarczy energetycznej może przybrać różne kształty, jednakże kilka głównych zasad musi być zachowanych. Przed jakąkolwiek medytacją, która prawdopodobnie może rozzłościć negatywne siły, wyobraź sobie cudowne oszlifowany diament, taki jaki widzisz na wystawach w sklepach jubilerskich, teraz rozszerz to do kompletnego kółka lub bąbelka, dół tego myślo-kształtu znajduje się pod twoimi stopami ale nad ziemią. Z twojego trzeciego oka, pobierz energię ze swojego ciała która przebywa przez czakrę podstawy i kręci się dookoła każdej z czakr w miarę jak idzie ona w górę. Nie musisz tego obrazować ale pomyśl o tym i poczuj, obrazowanie tylko potęguje wyniki, liczy się intencja. Stwórz strumień energii z twojego trzeciego oka które karmi i utrzymuje tą tarczę energetyczną.

Podczas gdy to robisz, mów tę mantrę: „Ja tworzę tę nieprzeniknioną barierę która blokuje i powstrzymuje wszystkie negatywne energie przed atakowaniem mnie.”
Możesz użyć własnych słów ale niech sens będzie taki sam. Pomyśl o tym i skup energię.

Jak patrzysz na tarczę, ukształtuj ściany diamentu tak żeby one błyszczały czystą energią. Nie jest to możliwe we normalnych okolicznościach by utrzymywać tą tarczę bardzo długo. Proszę odbyć wszystkie medytację zanim ściągniesz tarczę. Dla wyjaśnienia – wszystkie czyste myśli mogą przejść przez tę barierę więc twoja medytacyjna intencja i myśli nie będą blokowane, to tylko niżej wibracyjne myśli będą blokowane. Pamiętaj miłość to najpotężniejsza wibracja, najlepiej bezwarunkowa. Nie gniewaj się na negatywne istoty bo w przebaczeniu tkwi uwolnienie od karmicznego obciążenia dla pracowników światła. Zawsze możesz poprosić Źródło/Stworzyciela o pomoc lub istoty wyższe z Konfederacji galaktycznej żeby Cię wspierały, istoty o świadomości Chrystusa są bardzo życzliwe i chętne by pomóc.

Trzymajcie się ciepło, do tłumaczenia Simona dopisałem trochę swoich myśli – admin.

PS. Jeśli nie lubisz diamentów to możesz próbować bąbelków energetycznych ale diamenty są twarde dlatego się je wykorzystuje. Można też spróbować na przykład techniki zamknięcia się w kwiecie lotosu i prosić Buddę o pomoc albo Jezusa. Zobaczcie też czytankę na temat pracy z kryształami w kategorii Inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *