Praca z kryształami

Praca z kryształami to duchowa praca z energiami oraz istotami z wyższych wymiarów. Ja kiedy odkryłem jak to działa byłem bardzo zaskoczony.

W mojej medytacji użyłem dużego stożkowego kryształu górskiego oraz kamienia cytrynu. Oba dobrze leżały w moich dłoniach, rozmiar nie jest tutaj bardzo ważny ale chodzi o to żeby trzymać te kamienie w ręce kiedy medytujesz.

Zamknąłem oczy i jak zawsze poprosiłem Stworzyciela aby połączyć się z jego miłością i światłem, wezwałem również moje wyższe ja oraz ulubionych archaniołów, Michała i Metatrona. Archaniołowie są wszechobecni i mogą być wszędzie i przez cały czas, nie musicie się bać prosić o pomoc, w końcu jesteśmy jednością a zarówno oni jak i ty sam służymy Stworzycielowi na swój własny sposób.

Po chwili ciszy i skupienia się na żywych kryształach które trzymam usłyszałem czyjś głos (istota wyższa) mówiący o przepływie energii, a za chwilę z kryształów uwolniła się bardzo delikatna energia która zaczęła błyskawicznie przesuwać się wzdłuż moich rąk aż do wysokości łokci gdzie została zaabsorbowana przez moje ciało energetyczne. To nie jest praca fizyczna tylko metafizyczny i chodzi tu o twoje ciało energetyczne. Po tym wszystkim usłyszałem tylko dwa słowa o wyrównaniu czakr i takim sposobem praca istot wyższych się skończyła. Ja pomedytowałem jeszcze chwilę i poszedłem spać bo już było późno. Oczywiście jestem bardzo wdzięczny przyjaciołom z innych wymiarów i często ich pytam o różne rzeczy w miarę jak mi upływają dni. Mam nadzieje, że ty również zaprzyjaźnisz się ze swoimi stróżami. Pozdrawiam


PS: możesz wybrać swoje ulubione kamienie, nie koniecznie kryształ górski czy cytryn, zapomniałem jeszcze napisać że te kamienie oczyszczałem pod wodą z kranu z intencją czyszczenia i modlitwą a później wystawiłem je na parapet na pełne słońce żeby się naładowały. To tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *