Pierścienie i pola tensorowe

Technologia Pierścieni Tensorowych, odkryta przez Slim Spurling i Bill Reid w latach 1990 jest oparta nie niesamowitych badaniach. Pierścienie te są połączonymi ze sobą spiralami drutów w pierścień. Kiedy są one zrobione według specyficznych wymiarów, potęgują one subtelne energie o kilka set razy (według Hans Becker, który pracował razem ze Slim Spurling). Oryginalnie nazywane jako Pierścienie Światła-Życia (Light-Life Rings), są znane bardziej jako Pierścienie Tensorowe. Te proste urządzenia mogą mieć potężny efekt na wodę i na żywe organizmy biologiczne.

Pierścienie Tensorowe tworzą toroidalny wir – obszar wirującego ruchu gdzie pływ nabiera kształtu toroidu (jak pączek z dziurką). Przykłady tego zjawiska mogą być odnalezione w naturze i są to pierścienie dymu i pierścienie wodne. Bardzo ciekawy film >klik< pokazuje toroidalne pierścienie wytwarzane przez delfiny, walenie i wulkany.

Kiedykolwiek się tworzy pętle, niezależnie od materiały, siatka tensorowa powstaje w otwarciu tej pętli. Ta siatka to matematyczna ekspresja koncepcji stworzonej przez John Wheeler, który pracował w Manhattan Project. Według Wheeler’s, jeśli człowiek mógłby zobaczyć siatkę tensorową, przypominałoby to cienki film, który formuje się kiedy pętla jest zamoszona w wodzie z mydłem. Slim i Bill nazywami ten otwór w pierścieniu jako pole tensorowe i sugerowali, że jest to coś więcej niż tylko matematyczna ekspresja. Poczuli oni, że „pole tensorowe” było częściowo powodem dlaczego płyn mydlany tworzył ten film w środku jakiejkolwiek pierścienia (jak bańki mydlane dla dzieci). Poczuli oni, że płyn właściwie przykleja się do tego „pola” we wnętrzu pętli pierścienia. Termin siatka tensorowa jest używany dziś by zrozumieć skomplikowane systemy zrobione z wielu różnych współpracujących części. Jest uznane przez niektórych, że system ten ma geometrię bardzo podobną jak czaso-przestrzeń.

Dla tych, którzy są w stanie spostrzec subtelne energie, opisują oni słup/strumień światła w Pierścieniu Tensorowym, które rozchodzi się w dwóch kierunkach. Energetyczna kolumna organizuje przestrzeń w jej wnętrzu. W miarę jak woda przechodzi przez Pierścień Tensorowy, jej molekularna struktura staje się zorganizowana; im dłużej woda przebywa w strumieniu tej energii, tym lepsza struktura wody. Pierścienie Tensorowe mogą być używane dookoła pojemników z wodą, kranów, pryszniców – nawet na rurze prowadzącej wodę. W miarę jak woda staję się strukturalna, woda staje się bardziej zorganizowana, chlor jest odparowywany, pH staje się zbalansowane a smak wody generalnie się poprawia. Inne usprawnienia, które trudniej opisać, poprawiają energetykę wody. Ze względu na kolumnę energii, którą tworzą Pierścienie Tensorowe, jest to jedna z najbardziej użytecznych metod do ochrony wody przed wpływem pól elektromagnetycznych i innych czynników zewnętrznych. Ta energia jest często używana by dodać lub zachować „informację” zapisaną w wodzie. Pierścienie Tensorowe mogą być również użyte do wzmocnienia energii podczas zapisywania informacji do wody tak jak opisano w książce „Tańcząc z Wodą”.

Jeden ze sposobów w jaki Pierścienie Tensorowe wzmacniają energię wody to poprzez wpływ paramagnetyzmu. Według Phillip Callahan, eksperta w paramagnetyzmie, pierścienie tensorowe wykazują paramagnetyczne wartości wiele razy większe niż cokolwiek innego poddanego badaniu. Według Callahan, paramagnetyzm potęguje rezonans Ziemi. Może również spowodować aby niektóre pierwiastki osiągnęły wysoki stan spinu atomowego nazywany ormusem. Ma to wpływ na strukture molekularną wody i na energetyczne komponenty wody. Dowód na obecność ormusu może być obserwowany w następującym eksperymencie: Umieść dwie identyczne miary wody w jednakowych pojemnikach na zbalansowanej wadze, która jest zrównoważona. Umocuj pierścień tensorowy bezpośrednio nad jednym z pojemników. Po 48 godzinach, pojemnik z pierścieniem nad nim staje się widocznie lżejszy (różnica w wadze zależy od typu i ilości soli w wodzie, które mogą wejść w stan wysokiego spinu). Czytaj rozdział trzeci „Tańcząc z Wodą” by zrozumieć jak wysoki spin (ormus) może zmniejszyć wagę pierwiastków.

Poza wpływem na wodę, Pierścienie Tensorowe są używane do wzmocnienia wzrostu roślin i ich witalności. Są również używane do redukowania bólu i obrzęków i w przyspieszeniu leczenia. Nie obiecujemy poprawy zdrowia, jednak jeśli pierścienie „organizują przestrzeń” (tworząc spójność) w swojej kolumnie energetycznej, wyjaśnia to ich zdolność do zmniejszania obrzęków i zdolność do poprawy zdrowia.

Pierścienie Tensorowe są najczęściej używane jako pojedyncze narzędzie ustawione dookoła dzbanka wody, kranu czy rury wodnej ale mogą być używane w ilościach dwóch lub trzech z interesującymi efektami. Kiedy ułożone w serię, ich energetyczna kolumna scala się by stworzyć mocniejsze, poszerzone pole. Takie ustawienie jest idealne dla lini przychodzącej wody np. w rurze.

Kiedy określone rozmiary (bazujące na specyficznej długości) są użyte w zestawie trzech częstotliwości, harmoniczny rezonans jest otrzymywany – bardzo podobnie jak muzyczny akord gdzie akord ten dopełnia ekspresje każdej indywidualnej nuty. Autorzy Tańcząc z Wodą zidentyfikowali zestaw trzech pierścieni, które nazywają jako Trio Harmonicznego Pola Kreacji. Kiedy używane razem, tworzą one wibracyjny akord rezonujący z uniwersalnym kreatywnym polem energii. „Bazowa” częstotliwość w tym zestawie to Rezonans Ziemi, tworzony przez wewnętrzny pierścien. „Uziemia” on wodę, wzmacniając i utrwalając jej połączenie z energią jądra Ziemi. Te pierścienie, nazywane jako Pierścienie Rezonansu Ziemi, tworzą podstawe na której akord jest zbudowany. Następnym większym pierścieniem jest nazywany Pierścieniem Złotego Ognia; przywraca on oryginalny wspierający życie wzór wody. Zewnętrzne koło tego Trio nazywane jest Pierścieniem Regeneracyjnym. Ten pierścień jest powiązany z bio-regeneracyjnymi częstotliwościami Ziemskiego kreatywnego centrum. Wzmacnia zdolność wody do wspierania naturalnej i ciągłej regeneracji. W doświadczeniu autorów Tańcząc z Wodą, spożywanie tej wody używając tego trio, stopniowo oczyszcza chaotyczne wibracje i przyciąga energię życiową z Ziemskiego pola bio-regeneracyjnego.

Możesz zrobić swój własny pierścień tensorowy:

Pierienie Tensorowe są wykonane z miedzianego drutu około 2 mm grubości działa dobrze w uzdatnianiu wody. Mogą również być wykonane ze srebra lub posrebrzane lub pozłacanej miedzi dla szerszego efektu spektrum wibracyjnego. Długość i konfiguracja drutu są ważne dla projektu i funkcjonowania.

Łokieć
Oryginalna długość łokcia zidentyfikowana przez Slim Spurling to 20.63 cala czyli 52.40 cm – podstawowa jednostka miary używana w budowie Egipskich piramid. Ten oryginalny wymiar łokcia (nazywany również Świętyn lub Królewskim łokciem, royal or sacred cubit) jest bazowany na obwodzie Ziemi na szerokości geograficznej gdzie piramidy są zbudowane i wibruje z 144 mHz. Spurling i Hans Becker ewentualnie zidentyfikowali łokieć długości 23.49 cala 59.67 cm czyli zaginiony Łokieć (lost cubit, 177mHz). Nazywają ten łokieć zagubionym ponieważ wygląda na to, że może był on intencjonalnie pozostawiony w wielu starożytnych księgach pisanych. Dla szczegółowej różnicy pomiędzy łokciami i długościami i ich użyciem w technologii Tensorowej, możesz chcieć przeczytać książkę „Wszechświaty Slim’a Spurling’a”.

W 2015, autorzy Tańcząc z Wodą zidentyfikowali miarę 19.65 cala czyli 49,91 cm z rezonansem nazywanym „Jądrem Ziemi”. Pierścienie Tensorowe zrobione w tym wymiarze są dostrojone do Ziemskiego jądra centralnego i Ziemskiego naturalnego pola energetycznego. Wzmacniają one połączenie wody z jądrem i energią Ziemi. Ta miara łokcia jest ekstremalnie „uziemiająca” i chroni wodę.

Polaryzacja
Slim Spurling odkrył, że końce długości drutu miedzianego mają polaryzację (pozytywną i negatywną stronę). Jeśli drut ten jest połączony w pierścień, jedna strona wydziela pozytywną polaryzację a druga strona negatywną. By ominąć to, Slim użył długości drutu podwójnego łokcia i złożył to w pół by drut splęść (skręcić) razem.

Spleciony drut
W elektronice, system wzmacniający jest przedmiotem elektromagnetycznej interferencji (hałas). W celu anulowania hałasu, dwa wejściowe druty są ze sobą splecione. Jest to znane jako Odrzucanie trybu wspólnego. Splatanie drutu kiedy robi się pierścień tensorowy kasuje interferencje; anuluje to pole magnetyczne i tworzy unikalne pole tensorowe opisane wcześniej, że może być widziane przez niektórych ludzi jako przypominające mydlany film na przyrządzie do baniek mydlanych.

NOTATKA: Nie jest niespodzianką to, że hogany Navajo (okrągłe mieszkania z bali) były skrupulatnie skonstruowane aby pozytywny i negatywny koniec każdej beli były dokładnie dopasowane by stworzyć jedną ciągłą pętlę specyficznej długości. Tworzy to pole tensorowe które wzmacnia mieszkalne środowisko życiowe.

Łączenie w pierścień
Spleciony drut jest formowany w pierścień tak aby każdy oryginalny kawałek drutu był połączony z powrotem do swojego końca w ciągłym pierścieniu. Dwa końce drutu są ze sobą zlutowane.

1 myśl na “Pierścienie i pola tensorowe”

 1. Witam,
  Czy jest jakaś inna specyfikacja co do długość splecenia pierścienia bo mam
  39cm
  14cm
  Nie wiem czy tak można,
  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *