Rodzaje orgonitów

Święty granat ręczny
Nazwa jest pożyczona z Monthly Python – Święty Gral. Ten orgonit jest doskonałym osobistym generatorem orgonu dla domu i ogrodu ale może również być użyty do rewitalizowania wirów lub neutralizowani silnej negatywnej energii z emiterów w środowisku. Jest zrobiony z orgonitowego stożka i ma 5 kryształów do ściągania i rozpraszania energii.
Cztery takie umieszczone w formacji krzyża na dole (czubki kierujące na zewnątrz jeśli zakończone z jednej strony) i jeden na górze, kierujący w górę. Oryginalnie ten orgonit został zaprojektowany do neutralizacji mikrofalowych wież ale szybko odkryto, że dla prostych wież mikrofalowych znacznie mniej jest potrzebne i od kiedy tych wież jest tak wiele, musimy używać naszych zasobów oszczędnie.

Poskramiacze wież
Te orgonity pokazane tutaj są zrobione używając prostych form na babeczki i ich waga to około 120 gram. Można użyć również plastikowych kupków lub czegokolwiek innego co utrzyma trochę opiłków metalu i żywice dopóki nie zastygnie.
Kryształy użyte w tej podstawowej wersji orgonitu, mogą być niskiej jakości i odłamki są absolutnie dopuszczalne. Dodajemu też ametyst i często pirrytowy pył do środka i czyni to energię silniejszą.
1 lub 2 takie orgonity ukryte blisko wieży mikrofalowej, normalnie wystarczają do zneutralizowania zwykłej wieży komórkowej z widocznymi i natychmiastowymi efektami. Można zakopać je w ziemi lub znaleźć kryjówkę. Środowisko na pewno powie „Dziękuję!”.

Orgonit rurki Ziemskie
Jest to nowy nabytek w arsenale narzędzi orgonitowych. Głównym ich celem jest neutralizacja zagrożeń z wnętrza Ziemi. Czy wierzysz w obce cywilizacje czy nie to od Ciebie zależy ale jest wiele DOR negatywnej energii już wychodząca z podziemnych baz wojskowych naszych własnych rządów.

Orgonitowa rurka Ziemska jest pustą rurką miedzianą około 30 cm długości i 10 cm zalewa orgonitowa. Pojedynczo zakończony kryształ górski ze specjalną cewką jest włożony, kierując energię z orgonitu w kierunku pustego końca. Rurka jest wbijana w glebę pustą stroną kierując w dół przepływ energii. Jeśli zauważysz złe energie i nie ma widocznego źródła tego na powierzchni gruntu, rozsądek podpowiada by wbić w Ziemię kilka Ziemskich rurek do gleby.

Orgonowi aktywiści na całym globie wymyślili wiele odmian podstawowych narzędzi orgonowych, lecz ich opisywanie jest poza limitem tej strony. Do oglądania urządzeń zapraszamy na strony sklepu orgonit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *