Orgonit w twoim domu

Proszę zwrócić uwagę na to, że nie ma czegoś takiego jak pewność w przypadku orgonitu, trzeba próbować i uczyć się na błędach. Poprawnie zrobiony orgonit (bez aluminium) będzie działał korzystnie na Ciebie i na Twoje otoczenie energetyczne. Ludzie obdarzeni zmysłem wyczuwania subtelnych energii mogą wyczuć energię orgonu lub ją zobaczyć i opisać jej przepływ, zwykli ludzie mają z tym problemy. Zdjęcie poniżej jest tylko propozycją umieszczenia orgonitów w Twoim domu i otoczeniu.

Orgonit można zamówić w Polsce w różnych miejscach od różnych twórców. Informacji szukać można z niezależnych telewizji na youtubie pod hasłami orgonit lub orgon.

Podajemy krótkie instrukcje do obrazka przedstawiającego rozmieszczenie orgonitów w domu i otoczeniu. Źródło informacji pochodzie ze strony www.orgoniseafrica.com – organizacji fundującej urządzenia orgonowe dla południowej części afryki w celu walki z negatywnymi skutkami suszy. Urządzenia orgonitowe opisywane tutaj są dostępne na ich stronie i wiele twórców wzoruje się na tych schematach.

 1. Tower Buster (TB) Dirty Harry – Umieść poskramiacz wież przekaźnikowych w każdym kącie swojej posesji i również w każdym kącie swojego domu.
 2. Umieść dwa TB Brudne Harry na głównej rurze poboru wody, najlepiej wkopać orgonit w ziemię pomiędzy rurą.
 3. Użyj przynajmniej jednego TB Brudnego Harryego aby zaopatrzyć wieże telefoniczne i przekaźnikowe w promieniu 3-5 kilometrów od Twojej posesji. Im więcej orgonitów tym lepiej ale bez przesady. 3 urządzenia ułożone w trójkąt powinny zrobić robotę.
 4. Ustal czy występuje stres geopatyczny na Twoim obszarze lub własności (Radiesteta się przyda). Jeśli są jakieś problemy umieść 3 orgonity w równym trójkącie na miejscu występowania krzyżowania energii.
 5. Możesz umieścić Poskramiacz chmur (cloud buster) w swoim ogrodzie i będzie on działał na bardzo dużym obszarze. Zakop podstawę do połowy aby uziemić negatywną energię orgonu i ustabilizować urządzenie. Chroni to atmosferę i glebę.
 6. Orgonit powinien być również umieszczony blisko systemu lub lini zasilania prądu elektrycznego aby harmonizować te energie.
 7. Umieść ekstra TB lub inne małe orgonity dookoła ogrodu warzywnego. Wzmocni to zdrowie i zwiększy plony twoich roślin.
 8. Jeśli masz ul i pszczoły w swojej okolicy możesz umieścić orgonit dookoła uli. Pszczoły uwielbiają też shungit czyli drobne kamienie i proszek szungitowy (pokruszony kamień) który biorą do środka ula.
 9. Jeśli masz oczka wodne lub jeziorka wrzuć kilka orgonitów dookoła zbiornika wodnego.
 10. Jeśli znajdziesz jakieś wiry energetyczne można umieścić 6 orgonitów dookoła wiru.
 11. Możesz użyć piramidek orgonitów w środku swojego domu lub sypialni jako osobiste orgonity.

UWAGA!.

Subtelne energie lub orgonit źle skonstruowany może wpływać niekorzystnie na człowieka. Zależy to od osoby. NIektórzy ludzie mają problemy ze snem i orgonit musi zostać usunięty z sypialni. Orgonit jako harmonizer fal radiowych jest dobry i może niwelować bóle głowy, jednak równie dobrym odpowiednikiem na ból głowy jest modlitwa lub medytacja w tej samej intencji i ludzie donoszą o ustąpieniu bólu nie korzystając z urządzeń.

Większość rozwiązań orgonitu na fale radiowe i nadwrażliwość promieniowania sztucznego można rozwiązać za pomocą pierścieni tensorowych. Ludzie donoszą, że pierścienie tensorowe pozwalają im na normalne życie w społeczeństwie w przypadku ciężkiej nadwrażliwośći na smog elektromagnetyczny. Tutaj też dobrym rozwiązaniem jest modlitwa i medytacja.

Powrócenie do źródła stworzenia czyli do Stworzyciela i połączenie się z Ojcem naszych dusz pozwala zniwelować zapotrzebowanie na urządzenia energetyczne ponieważ człowiek dostaje ochronę duchową więc fale radiowe człowiekowi nie zaszkodzą. Po więcej informacji zapraszam do działu Ducha / Spirit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *