Orgonit i radiestezja

Orgonit to bardzo wartościowe urządzenie w przetwarzaniu stresu geopatycznego. Transmutuje on negatywne energie i linie energetyczne i wstrzykuje w nie pozytywne energie na przykład za pomocą Orgonitowych Rurek Ziemskich (https://www.orgoniseafrica.com/orgonite-earthpipe.html) które są bardzo efektywne w niwelowaniu negatywnych linii energetycznych.

Po obdarowaniu obszaru przez kilka tysięcy orgonitów – Poskramiaczy Wież (tower busters)- niektóre przy masztach komórkowych, inne dla ludzi którzy niezmiennie weszli w mniejszą detoksyfikację. Nauczyłem się jak używać radiestezyjnych prętów od szanowanego radiestety od wody. Zajęło mi to jeden dzień (mówi Tino Puthego). Studiowałem później stres geopatyczny i odkryłem, że mogę z łatwością szukać go za pomocą radiestezyjnych anten i znajduje wszystkie typy wliczając Hartmann, Curry i inne linie. Odkryłem, że linie, które promieniują DOR (martwą energię orgonu) mogą łatwo być zamienione w POR (żywa energia orgonu) przez umieszczenie nawet pojedynczego Poskramiacza Wież na miejscu odkrytego stresu.

Grubsze linie Curry’ego nie odpowiadają na to rozwiązanie. Czasami 3 poskramiacze wież w trójkącie pomogły, czasami 6, ale to co pomagało za każdym razem to była ziemska rurka, nawet pojedyncza. Radiestezji i geomanci, którzy nie znali orgonitu, nauczyli mnie by przeskakiwać linię używając miedzianych rurek, i to dało mi pomysł by spróbować z Ziemskimi Rurkami. Odnalazłem więc, że jest to najpotężniejsza technika.

Ludzie czują się oszołomieni przez godziny po tym jak zniweluje stres geopatyczny na ich podwórkach, podążają za tym jasne objawy symptomów detoksyfikacyjnych. To co jest ciekawe to relacje pomiędzy stresem geopatycznym i orgonem. Nikt nie wie na pewno co tak na prawdę się dzieje ale większość ekspertów zgadza się na to; Niektóre zwierzęta takie jak koty, sowy, mrówki, większość ziół leczniczych, kwitnie na liniach stresu geopatycznego. Pszczoły nawet produkują więcej miodu o jedną trzecią. Dęby preferują rosnąć w takich miejscach, oraz kora z tych drzew utworzona w płytki/podłogę z korka ochrania łóżko przed stresem geopatycznym. Wzór powinien z tego wychodzić jasny… szczególnie, że zioła lecznicze rosną na stresie geopatycznym…!

Orgonit umieszczony w ulach pszczół również podnosi produkcję miodu w podobnym zakresie… czy to znaczy, że orgonit wzmaga stres geopatyczny? Czy DOR (martwa energia orgonu) jest stresem geopatycznym. Znalazłem linie stresu geopatycznego produkujące DOR ale nie zawsze. Myślę, że to co się dzieje, to to, że niektóre zwierzęta i rośliny nauczyły się transmutować martwą energię w żywą energię… i od kiedy martwa energia jest w jakiś sposób skumulowanym orgonem (martwym) na przykład jest on ograniczony.. transmutacja tego jest łatwym sposobem do utworzenia skoncentrowanego żywego orgonu… podobnie do tego jak Karl Weltz mówi.. że robi pozytywny orgon z martwego orgonu.

Kiedy zaproponowałem orgonit radiestetom wodnym którzy mnie uczyli, byli całkiem zszokowani mocą orgonitów do transmutowania lini stresu. Wcześniej musieli oni tylko przeskakiwać te linie a nie przetwarzać je na pozytywne. Powiedzieli mi, że prawie wszyscy bardzo chorzy ludzie zazwyczaj śpią na liniach stresu. Od tego czasu potwierdziłem to sprawdzając moich starych pacjentów, nawet tych z rakiem. Oh… I nigdy nie wspomniałem, że zdrowie i alternatywne metody leczenia są moim hobby… I miałem kontakt z setkami pacjentów… kilkunastu na ich łożu śmierci. Dla każdego stwierdzonego leku na chorobę, czy to alternatywna czy ortodoksyjna metoda, od zapperów do diet oczyszczających do natleniania i terapii szamanistycznych, mogę wykazać Ci wyjątki w obydwóch sytuacjach. Jeśli użyjemy całkowitej metody oczyszczania ciała proponowanej przez Dr. Clarck Hulda, widzimy szybką redukcję symptomów ale jeśli pacjent i jego środowiska zawiera toksyny lub występuje silny stres geopatyczny, choroba powraca.

Jeśli geostress jest bardzo ciężki, nawet zappowanie ciągle przez rok nie pomaga za wiele. Jeśli występuje ciężka emocjonalna trauma (tarcza)… nawet po najbardziej efektywnej kuracji, pacjent znowu rozchorowuje się kilka lat później. Niektórzy są wyleczeni kompletnie przez jeden orgonit poskramiacz wież. Od kiedy doglądałem pacjentów przez prawie 5 lat, zawsze byłem zmieszany jeśli chodzi o długoterminowe rezultaty… po tym jak studiowałem materiały i pracę dr. Wilhema Reicha, nabrało to dla mnie więcej sensu. Słyszałem o sukcesie chemioterapii po usunięciu ciężkiego stresu geopatycznego, chociaż bardzo odradzamy chemioterapię. To jest powód dlaczego zrealizowałem sobie sprawę, że tak właściwie nie wiele wiem o niczym i, że to nie jest warte kłócenia się z ludźmi o rzeczy o których nie rozumie się zbyt dokładnie. Jeśli dyskutujemy jak wylądować samolotem w krzyżowym wietrze, to mogę tu postawić na swoim. Choroba i niedomaganie wygląda na to, że jest rezultatem bardzo wielu czynników, które różnią się od osoby do osoby. Jeśli ktoś pozbędzie się kilku czynników złych, część zdrowia zostaje przywrócona. Tak jak byłem uczony przez mojego mistrza ninjutsu podczas studiów, oświeceniem uzdrowiciela może być odkrycie, że tak właściwie nigdy nie mogli oni nikogo uleczyć, tylko pacjenci mogą uleczyć siebie samych. Teraz kiedy jestem radiestetą i badam stres geopatyczny, Rurki Ziemskie są moją najlepszą amunicją.

Zauważ proszę, że wiele wież komórkowych wygląda na to, że są postawione na liniach stresu geopatycznego… zazwyczaj są one nazywane Benker… i są łatwo zanieczyszczone przez smog elektromagnetyczny. Niektóre linie mogą być nawet zanieczyszczone gorzkimi sprzeczkami mimo wszystko. Kiedy zapytaliśmy robotnika jednej z firm komórkowych, oto jak i gdzie postanowili postawić wieżę dokładnie tam gdzie wylądowała i nie 10 metrów dalej… odpowiedział mówiąc, że jest taka „maszyna z Francji, która pokazuje nam dokładnie gdzie postawić wieżę, dla maksymalnego efektu”.

Bardzo interesujące. (Maszyna o której mowa to wykrywacz pól stresu geomagnetycznego zastępujący radiestetę).

Sugeruje to, że obdarowywanie orgonitem wieży komórkowej losowo, może być wystarczające dla DOR martwej energii która wychodzi z anten, lecz może być to nieadekwatne by skorygować zanieczyszczone linie stresu, na której stoi wieża. Wygląda na to, że musimy położyć orgonit dokładnie na liniach stresu geopatycznego dla poprawnego transmutowania. Miałem tak w moim domu… linie które znalazłem 3 lata wcześniej z orgonitem kilka metrów od nich, nietknięte, aż dopóki nie uziemiłem ich za pomocą ziemskich rurek dokładnie, wtedy sprawy się ruszyły. Z drugiej strony wygląda na to, że stres geopatyczny jest również niezbędny.. jeśli zioła lecznicze mają w ogóle rosnąć. Podchwytliwe.”

Tak jak ze wszystkim w naturze, trzeba zachować balans dobrego i złego.

Opowiadanie Tino Phuthego z Gaborone, Botswana dla orgoniseafrica.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *