Zbiornik w kształcie jajka

Jajko jest jedną z pierwotnych struktur. To naczynie ciążowe Natury. Łono (macica), wiele ziaren jak i większość jaj posiada tą samą fundamentalną formę i kształt zbudowany na podstawie złotej proporcji. Jak opisano w rozdziale 3 „Tańcząc z Wodą”, złota proporcja i jej spirala jest ekspresją energii stworzenia. Jest ona odnajdywana wszędzie w realiach rzeczy, które rosną i rozwijają się w krokach – od wzorca ziaren na słoneczniku, do spiralnego wzoru szyszki, morskiej muszli lub galaktyki. Złota proporcja, również nazywana jako boska proporcja, pojawia się jasno i regularnie we wszystkich żywych istotach.

Zauważ, że spirala złotej proporcji może być zawarta w sekwencji kwadratów, a mimo to cały obraz spirali może zostać umieszczony w prostokącie. Porównując wymiary długiej i krótkiej strony prostokąta, odkrywa wymiary Boskiej proporcji 1.618… . Zakrzywione linie w każdym kwadracie są idealnymi ćwiartkami kółek; wzór tworzy malejącą spirale.

Kształt jajka jest 3-wymiarową geometrią „odbioru” i kreatywności. Jak możecie zobaczyć na obrazie, jajko jest kombinacją nieskończonej liczby spiral złotej proporcji. Jako takie, zbiera kreatywną energię z każdego kierunku. Kształt jajka jest również esencją żeńskości. W jajku, energia jest w ciągłym ruchu – i żaden cykl nie jest taki sam jak to jest w kole. Pozwala to Naturze do „podrasowania” lub „uzdatnienia” kreatywnej energii z każdym cyklem. Każde jajko w naturze jest wariacją tego samego „motywu”. Niektóre jajka są dłuższe lub krótsze, grubsze czy chudsze niż inne. Wariacje pozwalają każdemu jajku na zbieranie specyficznej kreatywnej częstotliwości koniecznej dla rozwoju różnorodnych gatunków.

Używanie glinianego naczynia w kształcie jajka
Wiele kultur (starożytnych i współczesnych) używało kształtu jajka i takich naczyń dla przechowywania nasion, żywności i wody. Używając naczynia w kształcie jaja pozwala tobie do wejścia w realia „tańca z wodą”. Kiedy kształt jajka jest połączony z gliną, taniec ten nabiera życia samego w sobie – dosłownie. We wnętrzu glinianego naczynia w kształcie jaja, potencjał receptywności wody jest zmaksymalizowany. Osiąga on swój najbardziej uzdatniony energetyczny stan w doskonałym balansie i równowadze. Jest to dlatego, że glina pozwala wodzie oddychać co utrzymuje wodę chłodną. Chłodna gęsta woda na zewnętrznych krawędziach glinianego naczynia w kształcie jaja, opada na dno, zmuszając cieplejszą wodę do wzniesienia w górę do środka. Proces zapewnia stałe chłodzenie i wzbogaca kontynualną cyrkulację energi. Nie istnieją zastane miejsca. W miarę jak wodą krąży, molekuły przybierają ciasnej, spakowanej i uzdatnionej krystalicznej sieci, a gazy stają się nie wydzielnymi. Wodór powraca do molekularnych klatek uformowanych w miarę jak woda staje się płynnym kryształem.

Jajko posiada zarówno męski jak i żeński biegun. Męski biegun jest wąskim końcem; żeński biegun jest tym szerszym. W zależności od tego, który biegun jest skierowany w dół, naczynia w kształcie jajka będą produkować albo żeńską (yin) wodę albo męską (yang) wodę. Yin woda jest najbardziej korzystna dla regularnego picia. Wspiera kreatywne siły regeneracji i zdrowia. Yang woda jest doskonała dla roślin. Woda yang również jest dobra w okresach oczyszczania i detoksyfikacji.

Dla najlepszych rezultatów, gliniane naczynie powinno być zostawione na zewnątrz na Ziemi, przez 24 godziny zanim użyjemy wody do przetwarzania lub składowania. Rezonans Ziemi ma oczyszający i ładujący efekt na glinę. Pozostaw naczynie w spokoju, pod drzewem lub inną dużą rośliną by ochronić je od atmosferycznych zanieczyszeń.

Pomimo że gliniane jajo będzie strukturyzować i uzdatniać wodę – nawet oczyszczać ją z czasem – proces będzie przebiegałszybciej jeśli użyjesz metod wspomnianych w książce by ustrukturyzować wodę najpierw. Dodaj soli do filtrowanej lub oczyszczonej wody; zamieszaj lub wiruj wodę by nadać jej podstawowej struktury; potem wlej do naczynia w kształcie jaja. Zakryj i zostaw w cichym miejscu z daleko od pól elektromagnetycznych i dużego ruchu. Im dłużej jest pozostawiona, tym bardziej uzdatniona woda się staje. Kilka sposobów by pomóc ochraniać wodę podczas i po procesie:

Połóż jajko w pierścieniu tensorowym.
Połóż triskelion pod naczyniem, na górze lub do okoła jajka.
Połóż solne świece do okoła jajka… lub zwykłe zaparowywacze solnych bloków obok jajka.
Połóż shungit, obsydian, kwarc dymny, bursztyn, koral lub inne ochronne kamienie wokół jaja.

Każda z tych metod uwalnia negatywne jony, które mogą zneutralizować toksyczne energetyczne naleciałości.

Czynniki środowiskowe w ciąży
Jako rasa ludzka, stajemy się bardziej świadomi wpływu środowiska na rozwijający się płód. Matki są teraz zachęcane do wysyłania pozytywnych, kochających myśli do ich dzieci w czasie ciąży – by mówić do nich i śpiewać do nich. Wiele historii zostało opowiedzianych o dzieciach i dorosłych pamiętających muzykę lub zdarzenia, które wystąpiły kiedy byli jeszcze w łonie matki. W podobny sposób, woda w jajku jest rozwijającą się „jednostką”. Podczas bycia w jajowym naczyniu, woda jest bardziej receptywna niż w każdym innym naczyniu. Jest do doskonała okazja do zaprogramowania twojej wody używając wybranych metod wspomnianych w „Tańcząc z Wodą”. Śpiewać do wody, grać uzdrawiającą muzykę podczas tego czasu ma bardzo silny wpływ. Ten proces może ostatecznie stworzyć jedne z najbardziej potężne lekarstwo kiedykolwiek poczęte. Również jest ważne, żeby woda pozostała stała i w ciemności podczas tego okresu inkubacji.
Ceramika utrzymuje wodę w ciemności więc jedyne czego potrzeba to spokojne miejsce, w którym stałość pomoże nabrać wodzie lepszej struktury.

Można kupić specjalnie zaprojektowane naczynie na stronach autorów książki Tańcząc z Wodą pod tym adresem: http://dancingwithwater.3dcartstores.com/Water-Cradles_c_23.html

Artykuł przetłumaczony ze strony www.dancingwithwater.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *