Spójność wody

Co to jest spójność wody?

Ktokolwiek oglądał kiedyś ławicę ryb w oceanie może zrozumieć czym jest spójność. Każda ryba jest wolna do niezależnego pływania, mimo to grupa ryb płynie razem jednocześnie jako całość. Wygląda to tak jakby ryby płynęły według niewidzialnego przewodnika lecz taki przewodnik wydaje się nie istnieć lub odpowiedzialna jest za to tzw. świadomość grupowa. W świecie fizyki, taki rodzaj relacji jest określany jako kwantowa spójność. Na najmniejszym kwantowym poziomie znajduje się spójność i współpraca (jedność). Pozwala to indywidualnym komponentom do wspólnej reakcji jako duże jednostki.

Opisane w książce „Tańcząc z wodą” jest wiele sposobów by wzbudzić krystaliczną strukturę wody jednakże, jeśli woda nie jest spójna jej organizacja strukturalna może się rozpaść gwałtownie. W ludzkim ciele i innych żywych organizmach, małe elektromagnetyczne pola pomagają utrzymać strukturę wody. Przepływ energii przez zorganizowaną matrycę wspiera jej budowę strukturalną. Inne komponenty w ludzkim ciele (proteiny, enzymy, DNA, błony komórkowe, elementy ORMUS, itd.) przyczyniają się do podtrzymania struktury wody po prostu dlatego, że one same są często płynnymi kryształami. Są one częścią większej matrycy płynnego kryształu. Poza żyjącymi organizmami, struktura wody jest jest raczej ciężka lecz nie niemożliwa do utrzymania.

Natura używa kombinacji sił aby ukształtować i utrzymać spójność. Cykliczne lub spiralne ruchy są najważniejsze. Kiedy molekuły wody krążą w naturalnym polu elektromagnetycznym, są zmuszone one do ciągłego równania się wedle tych sił. Dzieje się tak ponieważ woda jest biegunową substancją z pozytywnym oraz negatywnym biegunem. Każdy obieg udoskonala strukture systemu. Ewentualnie molekuły wody „znajdą swoje miejsce” w spójnej pozycji i nawet jeśli molekuły mogą zostać okazjonalnie przeniesione, system jako całość nie jest zaburzony. To samo dzieje się w ławicy ryb. Drapieżniki mogą tymczasowo zaburzyć organizację, jednakże nie mija dużo czasu, gdy organizacja znów nabiera struktury. To jest spójność. Woda odpowiada dokładnie w taki sam sposób w swoim „ożywionym” stanie.

Szczegółowe informacje znajdują się w książce „Tańcząc z wodą”, a na tej stronie możesz przeczytać kilka z wybranych metod.

Artykuł przetłumaczony ze strony www.dancingwithwater.com autorstwa MJ Pangman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *