Pełne spektrum żywej wody

Co to jest żywa woda w pełnym spektrum?

Przez tysiące lat ludzie odnosili się do określenia „Żywa Woda”. Jest to bardzo duchowe jak również filozoficzne i naukowe odniesienie z głębszym ukrytym sensem. Sam fakt, że określenie to przetrwało tak wiele pokoleń jest wskazówką ukrytej wiadomości. Sugeruje to, że jest coś takiego jak żywa woda jak również, że jest coś innego niż żywa woda. Czy zatem woda może stracić swoją żywotność? Jeśli tak, czy ta żywotność może być wznowiona w wodzie? To są ważne pytania, które zasługują na więcej niż tylko filozoficzną odpowiedź.

Żywa woda istniała na Ziemi przez miliony lat. Jest to jedna z najlepszych kreacji Matki Natury i jest ona podstawą dla całego życia. Mimo to, stopień w którym woda może wspierać życie zależy od stopnia siły życiowej w samej wodzie. Woda może być energicznie żywa albo może być ledwo żywa, zupełnie tak jak wielu mieszkańców Ziemi. Niestety, większość wody na planecie dzisiaj została tak źle traktowana, aż do punktu w którym żywotność wody trzyma się jej tylko na kropelkę. Woda nie jest już dłużej w stanie podtrzymywać Ziemskich form życia na optymalnym poziomie. Mimo to, zrozumienie kilku prostych koncepcji może odnowić życie w wodzie.

„Tańcząc z Wodą: Nowa nauka wody” (nie tłumaczona na Polski na II 2019) to książka w której odkrywana jest płynna krystaliczna faza wody, w której molekuły wody tworzą powtarzalną geometryczną tablicę, podobną do molekularnego wzorca stałego kryształu kwarcu. Mimo że molekuły płynnego kryształu pozostają ruchome, wygląda na to, że poruszają się w spójnej masie – zupełnie jak ławica ryb. To jest żywa woda. Jest to zorganizowana siatka, która reaguje na swoje otoczenie. W momencie, kiedy siatka zostanie zbudowana, może ona przenosić sygnały oraz wibracyjne informacje (częstotliwość) bardzo podobnie jak to robią stałe kryształy których używa się w technologii półprzewodnikowej. Żywa woda, inaczej określana jako płynna krystaliczna woda jest medium w ludzkim ciele, które wzmacnia i transmituje sygnały natychmiastowo.

Określenie żywa woda w pełnym spektrum jest frazą używaną przez autorów „Tańcząc z wodą” w odniesieniu do żywej wody, która zawiera pełne spektrum częstotliwości wspierających życie. Kilka elementów przyczynia się do powstania żywej wody w pełnym spektrum:

Ruch lub turbulencja – która tworzy wiry (vortex).
Pewna forma delikatnej, organizującej energii (może to być energia magnetyczna, paramagnetyczna, światło podczerwieni, dźwięk, pewne formy geometrii i wiele metod koncentracji siły życiowej jak np. orgonit).
Jony mineralne (sole) – które zakotwiczają siłę życiową w wodzie i pomagają utrzymać „informację”.
Spokój (bezruch) – okres następujący po turbulencji, w którym woda nabiera struktury.
Informacja – wkład informacyjny bazujący na częstotliwości, wliczając bardzo ważny rezonans Ziemi.

Kiedy te elementy się połączy (może się to odbyć na wiele sposobów) woda staje się żywą, krystaliczną substancją o pełnym spektrum wspierających życie udoskonaleń. Wszystkie powyższe elementy są omawiana szczegółowo w książce „Tańcząc z wodą” wraz z instrukcją jak użyć tych elementów w taki sposób aby dały w wyniku żywą wodę w pełnym spektrum – woda która wspiera życie w pełni jej możliwości.

Ta strona postara się przybliżyć kilka z metod przedstawianych w książce.

Artykuł przetłumaczony ze strony www.dancingwithwater.com autorstwa MJ Pangman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *