Jak zrobić Rezonator Ziemi


Inkubator dla wody jakim jest Rezonator Ziemi jest podobny do urządzenia wpierw opisanego przez Dr. John Milewsky, aby uzyskać coś co później zostało nazwane wodą MEOW – magnetite-enhanced ormus water i tłumaczy się to jako Woda Ormowa Wzbogacona w Magnetyt (WOWM). Pomimo, że Dr. Milewsky i inni użyli piasku magnetytu, autorzy „Tańcząc z Wodą” odkryli, że wysokiej jakości paramagnetyczny piasek (z miarą µCGS* 8,000 lub wyżej) działa nawet lepiej. Paramagnetyczne materiały potęgują rezonansowe częstotliwości Ziemi znane jako ELF (extremely low frequencies) czyli ekstremalnie niskie częstotliwości lub rezonans Schumann’a. Potęgują również podczerwone długości fali wydzielane przez Słońce i Ziemię. Obydwa zakresy częstotliwości były badane i strukturyzują one wodę molekularnie.** Paramagnetyczny piasek tworzy delikatniejsze pole magnetyczne niż magnetyt; jest to bardziej przychylne wodzie. Jednakże, obydwa materiały mogą być zmieszane (sześć części paramagnetycznego piasku do jednej części magnetytu) dla fajnego balansu pomiędzy tymi dwoma. Autorzy „Tańcząc z Wodą” stworzyli unikalną mieszaninę, którą nazwali po prostu mieszanką rezonansu Ziemi, która zawiera również piasek kwarcowy (wzmacniacz nastrojony do rezonansu Ziemi), piasek granatu (garnet- bardzo paramagnetyczny jak i krystaliczny, wspomaga tworzącą się krystaliczną siatkę wody), oraz mikę (mica – znana jako energetyzator i wzmacniacz pól biomagnetycznych). Ta kombinacja prowadzi do spójnej molekularnej struktury wody; przyciąga wodór i nadaje spinu ORMUS (szukaj artykułu w menu) elementom, które są obecne w wodzie do ich wysokich stanów spinu. Jednostka Rezonator Ziemi produkuje niesamowitą wodę wzbogaconą o ormus (kiedy dodatkowe elementy ormusu są dodane do wody). Kiedy wodzie pozwoli się posiedzieć w Rezonatorze Ziemi na przedłużone okresy czasu (kilka dni), nabywa ona wyjątkowej gładkości i biokompatybilności, które są niezrównane. Jest to bardzo podobne do raz sławnej wody z magnetycznej góry w Japonii.

*Wrażliwość magnetyczna jest mierzona w jednostkach µCGS (milionowych części centymetra na sekundę), gdzie CGS = liczba gramów materiału, który przesunie się o jeden centymetr w kierunku magnesu w ciągu jednej sekundy.
** Po więcej informacji i referencje zobacz strony 101-103 drugiego wydania Tańcząc z Wodą.

Stwórz Rezonator Ziemi, podobny do tego na zdjęciu.

 1. Wybierz szklane lub ceramiczne naczynie na wodę. Dla tego celu, cylindryczne naczynie jest najlepsze. Ułatwia to wkładanie i wymianę naczynia w zamknięciu. Ciemne naczynia są idealne ale nie konieczne; chronią one wodę przed bezpośrednim światłem (woda jest najlepiej przechowywana w ciemności – zobacz strony 82-83 i 111 książki Tańcząc z Wodą).
 2. Wybierz lub zrób dwie cylindryczne kołnierze. Jeden z nich (zewnętrzny) będzie zawierał paramagnetyczny piasek lub mieszankę; drugi (wewnętrzny) będzie oplatał naczynie z wodą. Kartonowe lub szklane kołnierze są lepsze niż plastikowe czy metalowe. (Plastik zakłóca pole elektromagnetyczne wody a metal niszczy efekt magnetyzmu). Rozmiar kołnierzy jest w dużej mierze zdeterminowany przez rozmiar naczynia. Zewnętrzny kołnierz powinien być przynajmniej 3-4 cm większy niż kołnierz wewnętrzny aby ulokować wystarczającą ilość paramagnetycznego piasku do interakcji z wodą (2 cm grubości warstwa dookoła). Mniejszy kołnierz powinien oplatać naczynie wody dokładnie ale tak, żeby naczynie można było wyciągać bez przeszkód. Wewnętrzny kołnierz tekturowy jest najlepszy, gdy jest wyższy o 3 cm od zewnętrznego. Pomysłami na zewnętrzny pojemnik mogą być pojemniki na płatki lub szklane wazy. To działa całkiem nieźle ponieważ posiadają one dno. Jeśli użyjesz pudełka po płatkach, możesz chcieć je wzmocnić na dnie aby waga piasku nie oderwała go. Zawsze można użyć tub pakowniczych ukrojonych do odpowiedniej długości z dorobionym dnem. Pomysły na wewnętrzny kołnierz to mniejsze tuby, płyty plakatowe których można użyć do zrobienia własnego cylindra, który idealnie pasuje na naczynie z wodą. (zobacz punkt 3-C niżej).
 3. A) Jeśli używam zewnętrznego kołnierza z dnem, proces jest prosty. Ułóż wewnętrzny kołnierz z naczyniem na wodę wewnątrz tego większego kołnierza – wtedy napełnił przestrzeń pomiędzy dwoma kołnierzami paramagnetycznym piaskiem lub mieszanką. Trzymaj wewnętrzny kołnierz ostrożnie podczas gdy dodajesz piasek powoli dookoła by równo osadzić kołnierz wewnętrzny. Możesz użyć silikonu by przykleić wewnętrzny kołnierz do dna by zapewnić mu sztywność. Możesz również zrobić swój własny dysk orgonowy jako dno i włożyć go do kołnierza wewnętrznego by naczynie z wodą na nim stało. To wzbogacenie jest całkiem niezłe; dodaje ono więcej energii chroniącej inkubowaną wodę ale nie jest to wymagane.
  B) Jeśli kołnierz zewnętrzny nie ma dna możesz zrobić je używając ceramicznego talerza, lub ładującej płyty orgonowej. Używając silikonu (idealnie, wybierz taki, który nie zawiera chemikaliów które lubią pleśni) usczelnij zewnętrzny kołnierz względem płyty lub talerza. Pozwól silikonowi wyschnąć przez 24 godziny zanim dodasz piasku.
  C) Jeśli nie możesz znaleźć tuby do pakowania, która odpowiada średnicy twojego naczynia, możesz zrobić kołnierz z płyty plakatowej. Ponieważ płyta plakatowa nie jest tak sztywna jak kartonowa tuba, konieczne jest owinięcie naczynia na wodę dwoma warstwami jako kołnierz wewnętrzny. To uczyni naczynie wody odrobinę szerszym ale zrównoważy lekki ucisk, który będzie narastał w miarę wypełniania piaskiem. Po tym jak już owiniesz naczynie płytą plakatową, wykonaj wewnętrzny kołnierz ponownie owijając naczynie na wodę (teraz tą ekstra warstwą płyty oklejoną dookoła). Rozwiń płytę i zrób nacięcia na dolnej części kołnierza na około 1 cm długości paski. Wykonaj trójkątne cięcia, tak aby kiedy paski będą zagięte o 90 stopni do środka, można było je przykleić do dna bez problemu. Zroluj ponownie płytę dookoła naczynia i zaklej dobrze. Wyciągnij naczynie na wodę (wraz z warstwą kołnierza) i zaklej taśmą wnętrze kołnierza dla wzmocnienia. Uszczelnij kołnierz silikonem do denka które wybrałeś/aś. Pozwól silikonowi wyschnąć przez 24 godziny zanim dodasz piasku. Upewnij się by zostawić dodatkową warstwę płyty plakatowej dookoła naczynia na wodę dopóki nie skończysz dodawać piasku. Upewni cię to, że po lekkim ucisku, naczynie na wodę ciągle będzie pasować w twoim domowo zrobionym kołnierzu.
 4. korek z kamiennej kulki lub korka lub innego naturalnego materiału powinien być użyty a nie metalowy lub plastikowy korek.
 5. Dodaj inne elementy podnoszące jakoś wody jeśli chcesz. Do wyboru sugerujemy te elementy: Kryształ laminarny (laminar crystal) – zawiera wiele elementów w stanie ormus. Kiedy jest umieszczony w wodzie, elementu ormus są wybudzane i wodór w stanie ormus jest pobierany do wody z atmosfery. Kryształ laminarny może być użyty w kształcie kulku, jako samo w sobie narzędzie uzdatniania wody lub w połączeniu z Rezonatorem Ziemi by obudzić elementy ormus w wodzie.
  Kryształ sromu (anchi crystal) – również pobudza ormus, nawet gwałtowniej niż kryształ laminarny. Mogą być używane same lub wyłożone na górze paramagnetycznej mieszanki w Rezonatorze Ziemi.
  Pierścienie tensorowe – posiadają paramagnetyczne właściwości o wartości około 18,000 µCGS jak zostało do określone przez Phil’a Callahan’a. Mogą być również używane samodzielnie wokół szklanki wody lub razem z rezonatorem ziemi by wzmocnić pobudzanie elementów ormus i aby ochraniać inkubowaną wodę.

Artykuł przetłumaczony ze strony www.dancingwithwater.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *