O wodzie

Co to jest nowa nauka o wodzie?

Od tysięcy lat dociekliwe umysły zadawały sobie pytania, Czym jest Życie? … Nauka od zawsze skupiała się na zbieraniu wszystkich elementów i układaniu ich we właściwych okolicznościach aby zainicjować życie. Do pewnego zakresu, te elementy i okoliczności są ważne ale najnowsze odkrycia wskazują, że TYLKO wtedy kiedy elementy są zorganizowane, podtrzymują one przepływ energii i przepływ informacji niezbędnych dla istnienia życia. Ten rodzaj organizacji odnosi się do molekularnej struktury takiej jaka jest znana w kryształach – powtarzane geometryczne wzory, które są w stanie spotęgować i przewodzić sygnały. Kryształy (takie jak kwarc) są powodem dla którego komunikacja radiowa kompletnie się zmieniła w latach 1940 kiedy to technologia radiowa oparta o te właśnie kryształy zaistniały w publicznym sektorze technologii. Dlatego używa się współcześnie kryształów w technologiach półprzewodnikowych. Molekularna struktura kryształów ułatwia przepływ energii i informacji.

Wiele tkanek i komponentów komórkowych zostały obecnie zidentyfikowane jako płynne kryształy. Podtrzymują one przepływ energii i tym samym energia ta podtrzymuje krystaliczny płynny stan. Dr. Mae-Wan Ho opisuje to wzajemne oddziaływanie w jej szeroko uznanej książce „Tęcza i robak – Fizyka organizmów” [http://www.i-sis.org.uk/rnbwwrm.php] (nie polecana dla zwykłego czytelnika).Kwantowi biolodzy i kwantowi fizycy zaczęli odkrywać dowody na to, że życie samo w sobie może być zdefiniowane pod względem zdolności organizmu do utrzymania krystalicznego stanu płynnego.

Nowa nauka o wodzie w całości mówi o płynnym stanie krystalicznym wody. Mówi o molekularnej organizacji, która definiuje zdolności wody do przenoszenia sygnałów i informacji. Nowa nauka wody jest również o tym jak płynna krystaliczna woda wpływa na zdrowie, leczenie oraz świadomość.

Artykuł przetłumaczony ze strony www.dancingwithwater.com autorstwa MJ Pangman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *