Małopolska grupa CC

Witam ciepło każdą wspaniałą duszę która czyta tę wiadomość.
Jestem administratorem tej strony mam na imię Adam i jestem członkiem grupy Connecting Consciousness [Łączenie Świadomości] od 2016 roku. Przynależę online do kręgu północno zachodniego Wielkiej Brytanii a mieszkam i żyje w Tarnowie/Małopolsce i tutaj właśnie staram się szukać grupy przyjaciół ludzkości.

Jestem wdzięczny Simonowi Parkesowi i jego żonie Becky za tworzenie grupy Łączenia Świadomości bo jest to wielkie błogosławieństwo nie tylko dla ludzi w potrzebie zrozumienia prawdy ale również błogosławieństwo dla świata.

Grupa ta będzie się skupiać szczególnie na psychologicznym wsparciu członków mających doświadczenia paranormalne lub kontakt z istotami pozaziemskimi lub między wymiarowymi. Ja sam przez dwa lata miałem problem z demonicznym opętaniem, miałem nieprzyjemność spotkać istoty cienia i inne złe duchy których zadaniem jest dręczenie ludzi. Sześciokrotnie w życiu widziałem UFO i jestem ofiarą abdukcji istot między wymiarowych. Ponad to ludzie z Konfederacji galaktycznej, pragnących pomóc Ziemi wysyłają mi czasami telepatyczne komunikaty, szczególnie w gorszych chwilach.

Jeśli masz jakiś paranormalny problem będę w stanie cię zrozumieć i razem poszukamy wyjścia z sytuacji. Osobiście nie posiadam żadnych ponad zmysłowych zdolności ale razem będzie łatwiej. Zapisy na wizytę u Simona są otwarte ale długo czeka się na spotkanie/skype. Niestety trzeba znać angielski lub mieć obok tłumacza/przyjaciela co zna angielski.

Moją drogę w poszukiwaniu prawdy zacząłem od uczenia się na temat wolnej energii i egzotycznych urządzeń, poznałem podstawowe zakazane pojęcia takie jak pole źródła, antygrawitacja, fale skalarne/torsyjne. W późniejszym czasie mojego wybudzania się na prawdziwy wielo-wymiarowy świat poznałem nauczania Davida Wilcocka a także Kosmiczne Ujawnienie. Znaczną rolę w moim życiu gra Prawo Jedności i przekazy od Konfederacji galaktycznej i jestem gorącym pasjonatem tych mądrości.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy zostaw wiadomość w komentarzu i napisz co cię sprowadza tutaj. Potrzebny ci będzie skype żebyśmy się mogli komunikować.

Interesujemy się: duchowością, tematami środowiskowymi, ufo i istotami pozaziemskimi, ezoteryką, leczeniem/medycyną, wymiarami wszechświata.

Mam nadzieję, że razem będziemy szli w pokoju, radości i bezwarunkowej miłości a naszym celem jest wolność. Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *