Grupa Connecting Consciousness

Dołącz do nas!

Connecting Consciousness [Łączenie Świadomości] to grupa typu oddolnego, gdzie liczy się najmniejszy członek zespołu, każdy tutaj wspiera się wzajemnie. Została założona przez Simona Parkesa w 2009 roku. Ludzie dookoła całego świata budzą się na to co dokładnie dzieje się dookoła nich i takich ludzi tutaj witamy. Razem podnosimy wibracje ludzkości i dajemy ludziom szanse łączyć się razem lokalnie i globalnie we wsparciu i przyjaźni, znajdujemy tutaj grono ludzi którzy się rozumieją gdyż często nasi własni przyjaciele i rodzina nie mają pojęcie co się dzieje i wcale nie chcą wiedzieć lub po prostu nie mogą uwierzyć.

Misja

Connecting Consciousness rozpoznaje, że obecne rządy państw/świata nie koniecznie są skupione na pomocy ludziom i planecie i szukamy rozwiązań na globalne wyzwania poprzez fizyczny i duchowy rozwój, edukację i zarządzanie. Grupa CC wspiera ludzi na ich drodze w nauce do stania się „obudzonym” na to jaki jest dookoła nich świat. Staramy się zbudować zrozumienie tego kim tak naprawdę jest człowiek w jego prawdziwej pozycji względem świata i w ten sposób pomóc ludzkości i całemu życiu by iść do przodu w pozytywny sposób.

Jak to robimy: Przez trzy połączone cele:

Tworzymy duchową strukturę grupy CC lokalnie, państwowo i międzynarodowo.

Dzielimy się wiedzą: edukujemy, badamy, rozmawiamy; odkrywamy głębszą prawdę wydarzeń globalnych podnosząc świadomość moralną ludzi.

Łączymy nasze głosy: zmieniamy publiczne ustalenia i podejście władz, wpływamy na rządy. Zachęcamy ludzi przy władzy poprzez pytania, debaty i informacje.

Założeniem grupy jest stworzenie lokalnych punktów gdzie członkowie mogą działać razem twarzą w twarz. W Wielkiej Brytanii takie grupy już powstały a Connecting Consciousness ma swoje oddziały między innymi w Irlandii, USA, Kanadzie, Skandynawii, Niemczech, Holandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Australii, Nowej Zelandii, Południowej Ameryce, Szwajcarii. Członkowie wielu więcej krajów decydują się łączyć z wspólnie swoje świadomości i działania.

Międzynarodowi i państwowi koordynatorzy grup spotykają się raz w miesiącu na konferencjach video [skyp/zoom] by dzielić się tym co dzieje się w ich krajach i z ich członkami. Ludzie dzielą się pomysłami, darami (duchowymi) i talentami. Praktykujemy medytację i leczenie, niektórzy z członków robią orgonit. Grupy robią co chcą i wszystkie starają się podnieść świadomość i wibracje i to może być różne w każdej grupie.

Założyciel Simon Parkes chce stworzyć małą grupę dedykowanych ludzi, jeśli czujesz że chcesz wziąć AKTYWNY udział w pomocy ludzkości proszę dołączyć do nas śmiało. Wielu ludzi jest niesamowicie miłych, współczujących i prawdziwych, ich determinacja by coś zmienić i zrobić pozytywne rzeczy we wspieraniu drugiego człowieka jest wielka. Ta grupa na tym właśnie się skupia.

Simon Parkes życzy wszystkim wiele siły, nadziei, i miłości.

Smino Parkes na zlocie CC w Londynie, Wrzesień 2018
Lokalne spotkanie w Sydney – Australia 2018
Lokalne spotkanie w Szwajcarii 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *