Demoniczne opętanie

Demoniczne opętanie / Dżiny

Poniższe kroki nie usuną ciemnych istot całkowicie ale pozwolą zrobić pozytywne kroki w celu ich eliminacji, konsultacja z Simonem albo z egzorcystą jest konieczna.

Dżiny w prawdziwym ich sensie nie są istotami obcymi, w języku kościoła są demonami i można to zaakceptować ale określenie między wymiarowe istoty jest bardziej trafne ponieważ istnieją między 3 a 4 wymiarem w świecie w którym nazywają „the realm” – królestwo. Te stworzenia formowały swoją historię od zarania dziejów aż do okresu Renesansu. Stworzenia te nie będą ryzykować przebywania w odległości metra od żelaznego obiektu. Żelazo dla nich posiada magiczny element ale tylko w przypadku kiedy kowal żelaza ma dusze z rodów krwi lub żelazo zostało wykute z nadaną intencją. Jeśli myślisz, że masz kłopoty w domu z dżinem lub demonem:

– zdobądź przedmioty żelazne, małe lub duże (np. podkowa)
– największy kawałek żelaza połóż pod łóżkiem

To bardzo ważne, żeby żelazo, którego używasz było połączone z Simonem Parkesem. Jeśli nie zarezerwowałeś konsultacji proszę spojrzeć na fotografię Simona na tej stronie, trzymając żelazo w prawej dłoni (nawet jeśli jesteś leworęczny) i patrz na zdjęcie przez około 10 sekund koncentrując przepływ energii do żelaznego przedmiotu (dzieje się to samo). Kiedy tak patrzysz na to zdjęcie, poproś Simona (jego wyższe ja cię słyszy) by usunąć istotę i cały czas utrzymuj obraz Simona ze zdjęcia w głowie, żelazo, twoje ciało i czarny kłębek dymu który powinieneś odepchnąć od swojego ciała. Żelazo potrzebuje być fizycznie połączone z intencją usunięcia tej istoty, proszę przestrzegać powyższych kroków.

Żelazny obiekt który ma być położony pod łóżkiem powinien być w linii z twoją klatką piersiową w normalnej pozycji w której śpisz, czyli żelazo powinno znajdować się pod twoją klatką piersiową. Odległość nie może przekraczać 1 metra więc łóżka piętrowe odpadają.

Również poleca się by zdobyć mały kawałek żelaza, który możesz nosić na sznurku jako naszyjnik. Istotne jest żeby go jeszcze nie zakładać. Po tym jak żelazo zostało położone pod łóżkiem, wkrótce będziesz się budzić lżejszy i radośniejszy, to w tym punkcie można założyć naszyjnik z żelazem bo negatywna energia już nie jest w twoim ciele. Kiedy założysz naszyjnik z żelazem jak się czujesz źle, wtedy zablokujemy cokolwiek to jest w tobie przed wyjściem a tego nie chcemy. Naszyjnik musi być noszony przez 3 tygodnie i nie możesz go ściągać nawet pod prysznicem.

Jakość żelaza ma znaczenie. Najlepszym i najsilniejszym żelazem jest to wykuwane ręcznie wykuwane w tradycyjny sposób. Oczywiście czasem to niemożliwe żeby zdobyć coś podobnego więc każdy rodzaj żelaza będzie dobry, koniec końców rezultaty będą różne, jednak nawet w najgorszym przypadku pozytywne efekty ciągle powinny być widoczne.

Metoda ta nie zastąpi konsultacji z Simonem lub egzorcystą. Egzorcysta nie powie ci dlaczego masz problem z tymi istotami a Simona to może będzie w stanie zrobić Zrozumienie powodu opętania ma znaczenie w metodach usuwania tych istot.

Z pozdrowieniami od Simona.


Przypis tłumacza: Warto zawsze prosić o pomoc twoje wyższe ja, archaniołów i wyższe istoty z Konfederacji Planet służacych Stwórcy. Istoty światła z wymiarów 6 gęstości są chętni do pomocy, Archanioł Michał również sprawnie odpowiada na prośby. Trzymajcie się ciepło, jak macie problemy to piszcie do małopolskiej grupy CC po wsparcie albo zostawiajcie komentarze z adresem kontaktowym czy nawet telefonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *